bootstrap website templates

Öğrenci Servisi

ErdemTur Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

Öğrenci Servis Taşımacılığı

Geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin ulaşımının, ne denli özveri gerektiğinin farkında olan ErdemTur Servis Taşımacılık; Öğrencilerimizin rahatı ve güvenli ulaşımı için sektörün öngördüğü bütün standartlara sahiptir.

Nesiller, sonraki nesillere bıraktıkları kadar hatırlanırlar ve sonraki nesillerin teminatı olan öğrencilerimiz, ErdemTur Servis Taşımacılık'ın sunduğu standartlarla daha verimli eğitim almaktadırlar. Unutmayalım ki yol ve trafik problemlerinden uzak bir öğrenci çok daha başarılı ve verimli olacaktır…

Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve sistemler doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

ErdemTur Servis Taşımacılık olarak, geleceğimiz olan öğrencilerimizi kat edecekleri mesafeleri bir sorun olmaktan çıkararak, ulaşımlarını sağlamak temel ilkelerimizdendir. Geleceğimiz olan çocuklarımız bizim için çok değerlidir.

Öğrenci Servis Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı ve Vip Transfer Hizmetleri

Serviste Bir Gün

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren annelerinin-babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır.

Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.

Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınır, okul çıkışında mutlaka alındıkları yere bırakılır

Bu uygulama;
A. Yolun kapanması,
B. Kazı çalışması,
C. Girilemeyen ve dönüşü olmayan sokak,
D. Yolun park alanı olarak kullanılması,
E. Olağanüstü haller dışında geçerlidir.

Öğrenci 3 dakika beklendikten sonra araç hareket eder.

Servis verilen saatten önce gelmiş ise saatin dolmasını bekler, saati dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda rehberimiz alınış noktasına kadar gider ve öğrencinin gelip gelmediğini kontrol eder. 

Öğrenciler velisi veya bakıcısı tarafından, servise bindirilebilecek en uygun yerden rehbere teslim edilir. 

Dönüşte ise öğrencimiz muhakkak velisi veya bakıcısı tarafından teslim alınır.

Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz

Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur

Servis sürücüsü ve rehber personel veliye telefon açarak, klakson çalarak veya evinin zilini çalarak aracın geldiğini haber vermez. 

Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilir

Öğrencinin alınmaması gibi bir durum söz konusu olmaz

Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye girmesini sağlıyoruz.

FARK TAŞIR

Öğrenci ve personel servisinde yaklaşık 30 yıllık tecrübenin devamı olan ErdemTur, her zaman en güvenli, en düzenli ve en konforlu ulaşım hizmetini sağlamak amacı ile ekibini titizlikle seçmekte düzenli eğitimler ve toplantılar ile hizmet düzeninin devamı sağlanmaktadır.

Online Servis Talebi

Servis Taleplerinizi, Servis Talep Formumuzu kullanarak,
bize iletebilirsiniz.